![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_5271483855582384200_x.jpg)
14 січня у Міському Будинку культури відбулась вистава “Щенячий патруль. Рятівники нового року”.
На маленьких глядачів на їхніх батьків чекали цікаві пригоди веселої та енергійної команди у складі хлопчика Райдера та цуценят Маршала, Ская, Гонщика і дівчинки Еверест.
Дітлахи безпосередньо брали участь у дійстві разом з великими ляльками. Сповнені веселих емоцій від добрих жартів, жвавих пісень, рухливих танців та цікавезних інтерактивних ігор, усі задоволено покидали гдядацьку залу МБК!
Залишити відповідь