![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_5206397878229127250_y.jpg)
Сьогодні у Міському Будинку культури вручили міську молодіжну премію імені Олександра Храпаченка.
Цього року її лауреатом став Давид Стеблюк, актор-ляльковод КЗ «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради.
Нагадаємо, що міська молодіжна премія імені Олександра Храпаченка заснована у 2021 році з метою відзначення кращих молодих митців в галузі театрального мистецтва, увічнення пам’яті рівнянина, Героя Небесної Сотні, Героя України, Почесного громадянина міста Рівного – Храпаченка Олександра Володимировича.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_5206397878229127249_y.jpg)
Виступ гурту “Лісова пісня”
Залишити відповідь