![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_5334537819483393405_y.jpg)
25 липня у Міському Будинку культури уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у межах свого візиту до Рівненської області провів зустріч із сім’ями військовополонених та зниклих безвісти захисників України. Захід тривав понад дві години. Було задано багато питань і всі отримали відповідь. У зустрічі взяли участь лише члени сімей військовослужбовців частин та підрозділів Сил оборони України, що дислокуються у м. Рівне та Рівненській області.
Слава Україні!
Героям Слава!
Залишити відповідь