![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/95d83a50-bfd5-450a-be3b-b0ea6e1bccf6.jpeg)
У Міському Будинку культури пройшов майстер-клас з виготовлення свічок з вощини. Його провела Олена Володимирівна Плешкова – костюмер МБК.
В житті українців, як повсякденному та і обрядовому, свічка набула не лише практичного а й глибокого обережного та символічного значення, сприймаючись як символ небесного вогню. Саме свіча як атрибут ритуалів тісно пов’язана з трьома найважливішими моментами в житті будь-якої людини…
Майстер-клас був дуже захоплюючий! Свічки ручної роботи на майстер-класі виготовляються з натурального воску, який стає піддатливим від тепла ваших рук і формується в красиву і елегантну свічку. Майстер не тільки покаже як створити та прикрасити її, але й розкаже цікаві історії пов’язані з процесом створення.
Медові свічки своїми руками – це своєрідна медитація. Запах меду піднімає настрій і заспокоює нерви. Користь свічок з вощини очевидна, оскільки всі матеріали екологічно чисті.
Залишити відповідь