![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/355475731_724372116313869_8519735968183009846_n.jpg)
30 червня у глядацькій залі Міського Будинку культури відбувся звітний концерт клубу спортивно-бального танцю «Лінія».
Танцюристам вдалося продемонструвати свій професіоналізм на сцені, креативний підхід до концертних постановок, неочікувані танцювальні образи, нестримну енергію та справжній стиль та неординарність.
1 липня на сцені МБК звітувала студія сучасного танцю та вокалу “Dance way” з новою патріотичною, вокально-танцювальною 2-ою програмою. Колектив демонстрував глядачам свої вміння та та результати навчання в студії. Виступ був на високому рівні.
Залишити відповідь