![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2022/10/310210661_533967448732185_5577004896521626124_n.jpg)
З Днем народження Іванна Місюк!!!
Закохана у музику, закохана у життя! З днем народження, наш співочий жайворонок, який зустрічає усіх тих, хто з’єднаний з музикою в МБК кожного ранку. Як колись сказала сестра Володимира Івасюка пані Галина … «то Ваш секретар так гарно співає)))».
Мелодійність у співі та щирість у житті ! Харизматичність на сцені та потаємність у душі!!
З повагою колектив Міського Будинку культури!
Закохана у музику, закохана у життя! З днем народження, наш співочий жайворонок, який зустрічає усіх тих, хто з’єднаний з музикою в МБК кожного ранку. Як колись сказала сестра Володимира Івасюка пані Галина … «то Ваш секретар так гарно співає)))».
Мелодійність у співі та щирість у житті ! Харизматичність на сцені та потаємність у душі!!
З повагою колектив Міського Будинку культури!
Залишити відповідь