Відбулась яскрава подія для фанатів Гаррі Поттера!
27 січня концертна зала Міського будинку культури була огорнута магією! Усі глядачі занурились у музичний нереальний світ чудес – іноді приємних, іноді страшних. Безмежно звучала музика у виконанні національного духового оркестру України. Глядачі отримали насолоду почути наживо композиції з усіх фільмів про найвідомішого у світі чарівника!
Програма цього концерту наповнила особливими фарбами картину зимового вечора усім присутнім!![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
Насолоджуйтесь магією звуків!!!
Залишити відповідь