Подарунок рівнянам до Нового року: Олександр Харват презентував книгу про 30 років нашої незалежності

розміщено в: Новини | 0
Завершення 2021 року принесло рівнянам, особливо тим, які цікавляться історією нашого міста, гарний подарунок. 28 грудня у виставковій залі Міського Будинку Культури фотохудожник Олександр Харват презентував авторський проєкт «Рівне 1991-2021. 30 кроків до Незалежності». Проєкт втілений в новому альбомі про 30 років незалежності України і безпосередньо про наше Рівне в цій історії. Ідея створити таке видання до ювілейної дати виникла у О. Харвата заздалегідь. Заручившись підтримкою краєзнавців, фотографів, дослідників історії міста, та кинувши клич усім бажаючим, хто володіє цікавими фотоархівами історії Рівного, вийшло у світ чудове друковане видання на 300 сторінок про нашу рівненську історію: люди, події, краєвиди, культурно-мистецьке, спортивне та політичне життя, преса, майдани… 
На презентації книги її ідейник запрошував до слова та дякував усім небайдужим збирачам історії та тим, хто допомогли випустити видання у світ. Їхні імена написані у книзі великими літерами. Це, зокрема, літературний редактор Світлана Калько, краєзнавці Галина Данильчук, Алла Українець, Олександр Коташевський, журналісти Віталій Голубєв, фотографи Анатолій Похилюк, Леонід Латті, Дмитро Максимчук та багато-багато інших. Хтось допоміг фотоматеріалами, хтось корисною науковою інформацією, а хтось просто вірою в ідею… Приємно, що місцева влада не залишилась осторонь. Зокрема, фінансово підтримало управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. 
Захід не обійшовся і без вітальних музичних дарунків. Прозвучали вони від гурту “Коралі”, клубу авторської пісні в особі Валентини Люліч та Лідії Гольонко, а солістка МБК Іванна Місюк навіть презентувала власну пісню про Рівне. Провела захід Ірина Білотіл.
Вітаємо Олександра Харвата та усіх рівнян з появою на світ чудової монументальної праці і бажаємо аби вона знайшла своє продовження! 
Фото: Олександр Харват, Галина Данильчук

 

Залишити відповідь