![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/12/242857465_1052528318825663_4433080348776670877_n.jpg)
Крайньою в 2021-му році свій День народження святкує наша унікальна, майстриня у роботі і з цифрою в документах, і з цифрою в комп’ютерних технологіях, господиня на всі руки і людина, яка здатна підняти настрій кожному, кого зустріне на своєму шляху в коридорах МБК –
Олена Капитанюк.
Лєночка, залишайтесь такою ж безпосередньою, позитивною, моторною! Хай на все вистачає сил і годин у добі. Любимо, цінуємо і з прийдешнім новим роком життя!
Колеги та директор МБК Ольга Стельмах
Залишити відповідь