![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/11/186558506_10224357696706027_8242650448403071419_n.jpg)
Колектив Міського Будинку Культури та директор Ольга Стельмах вітають усіх, хто творить, відтворює, іноді витворяє, часто не спить в пошуках нових ідей, але найчастіше живе в гармонії і на “ти” з музами. Культуро, рідненька, з нашим святом! З нашими іменинами! Бажаємо втілювати найшаленіші ідеї з легкістю, відчувати підтримку в їх реалізації і тепловіддачу від людей для яких ми робимо нашу роботу!
Віват культура! З професійним святом, колеги!
Залишити відповідь