![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/10/44957027_1931157660296481_3626186621101015040_n.jpg)
Місяць жовтень можна офіційно оголосити місяцем бандуристів у Міському Будинку Культури, адже аж дві бандуристки святкують цієї пори свій день народження! Сьогодні – це керівник народного тріо бандуристок “Любисток”
Наталія Євгенівна Турко.
Пані Наталю, сердечно вітаємо Вас зі святом і бажаємо бути в доброму здоров’ї, настрої, гуморі та натхненні! Хай усі сердечні струни завжди грають любов’ю!
Колектив МБК та директор Ольга Стельмах
Залишити відповідь