![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/10/187769073_10224358373522947_2655108168516508252_n.jpg)
В перший день найкрасивішого місяця осені та День музики народилася наша чудова, мила і вміла завідувач канцелярії, а ще надзвичайно талановита співачка
Іванна Місюк.
Дорога Іваночка! Ми вітаємо тебе з Днем народження і посилаємо максимально багато промінців сонця, тепла і добра! Здоров’я тобі, щоб ніколи не хрипнув твій чудовий голосок і в очах горів вогник! Багато-багато тобі щасливих днів!
Колектив МБК та директор Ольга Стельмах
Залишити відповідь