![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/08/223430181_4199889156714376_1751620684786587911_n.jpg)
Вона і блискавиця, і вогонь, і зірка. Іноді здається, що від неї можна заряджати батарейки і просити в позику життєву енергію. Вона ефектна жінка і яскрава артистка. Людмила Скрипка, дорога наша, з Днем народження! Хай доля обдаровує усіма благами! Хай день, у який Ви народились, дарує щоразу благодать! Яскравих, як Ваша музика, емоцій по життю! Кохання, натхнення, здійснення мрій і творчих задумів! Увесь колектив МБК та директор Ольга Стельмах вітають і обіймають.
Залишити відповідь