![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/205672944_485213569223174_5462604656370070558_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/203713872_766336010721873_1375398450447218173_n.jpg)
Цей тиждень по праву можна назвати одним з найгарячіших за останній час. І це ми не про погоду. В МБК він багатий на заходи і гарні звістки.
Днями зразковий ансамбль танцю “Полісяночка” повернувся з Чорногорії, де колектив брав участь у Міжнародному фестивалі пісні і танцю “Перлина Адріатики”. Наші танцюристи відвідали два міста – Чані та старовинну Будву, мали мождивість помилуватися гірськими краєвидами, потішитись ласкавому морю, а найголовніше – подарувати і захопити українським танцем іноземних сусідів!
У фестивалі взяли участь чимало колективів з України, Сербії та Чорногорії. На усіх сценах українців і “Полісяночку” безпосередньо, як завжди, приймали із захопленням.
Вітаємо наших зірочок і керівника ансамблю Євгенію Жемчугову і тішимось вашим старанням та здобутим враженням! Гарного літа!
Ваші колеги та директор МБК Ольга Стельмах
Залишити відповідь