Виставка-конкурс творчих робіт вихованців підліткових клубів за місцем проживання добігла свого завершення. Сьогодні, 17 червня, відбулось закриття та нагородження діток, які взяли участь у щорічній виставці. Нагадаємо, що в експозиції були представлені роботи 11-ти підліткових клубів у 25-ти номінаціях. Впродовж двох тижнів усі бажаючі мали змогу відвідати виставку і оцінити таланти учнів. Зазначимо, що нас відвідало чимало діток з пришкільних таборів і впенені, що їм було чого повчитись.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/31d8c11b-cadf-4cca-949b-0a899d0230ad.jpeg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/fc931c06-d60e-4052-9a87-8282b0114e25-1.jpeg)
До дня нагородження журі конкурсу, у складі якого була і директор Будинку культури Ольга Стельмах, визначили найкращі роботи. Загалом свої подяки та грамоти отримали 75 дітей. Очільниця МБК також привітала усіх з черговою вдалою звітною виставкою і побажала учням знайти своїй творчості примінення у дорослому житті.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/dcceced1-5ead-4c74-bd78-66361bc99363.jpeg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/06/82290990-1533-45d9-9cc6-ee13d287f724-1.jpeg)
Вітаємо усіх нагороджених і сподіваємось зустрітись з усіма в доброму здоров’ї вже за рік!
Залишити відповідь