![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/104783998_978447585926322_9057020677525382667_n.jpg)
А у нас провідний бухгалтер – чарівна та весела, іноді навіть ух яка запальна, а ще відмінний професіонал у роботі з цифрами. Це наша
Наталія Крук,
яку хвалити не перехвалити. Сьогодні у неї День народження.
Зі святом, Наталочко, Вас вітає увесь колектив на чолі з директором Ольга Стельмах. Хай завжди буде віра у краще і це краще справджується! Хай буде солодко, затишно, смішно, щиро, тепло в любові і доброму здоров’ї! З Днем народження!
Залишити відповідь