![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/05/161382871_449251542959268_5721943530454508336_n.jpg)
А це наша
Юлія Тимчук
і в такому стилі ви її ще точно не бачили! Ні, вона не сумна на фото. Вона в очікуванні ваших привітань з Днем народження! А не привітати жінку, яку звати Юлія Володимирівна, не солідно.
Трішки історії і цифр: через її руки пройшло 1800 закоханих пар, бережно переданих у щасливе плавання на короблі під назвою “Сім’я” завдяки проекту “Шлюб за добу”. Гарну справу робить ця людина, тому хай і її життя буде гарним. Емоції – щирими, сміх – до кольок в животі, подорожі – яскравими, люди навколо – добрими! Здоров’ячка тобі, любові, міцних нервів і 5 мільйонів доларів!
Залишити відповідь