Завтра Чистий Четвер, а тому лад у господі потрібно встигнути навести сьогодні. Міський Будинок Культури долучився до загальноміської толоки, оголошеної очільником Рівного Олександром Третяком.
Директор МБК Ольга Стельмах зорганізувала колектив і всі активно взялися чепурити наш храм культури та прилегле подвір’я. Буде краса до Великодня!
Директор МБК Ольга Стельмах зорганізувала колектив і всі активно взялися чепурити наш храм культури та прилегле подвір’я. Буде краса до Великодня!
“Ніщо так не об‘єднує колектив, як спільна ціль. А якщо ціль співпадає з душевним покликом, то приносить лише позитивні емоції. Толока до Великодня, яку ініціював міський голова Олександр Третяк, в МБК проходила не лише з хорошим результатом, а й чудовим настроєм і креативним підходом” – зазначила директор. Чому креативним? Та хоча б тому, що спецодягом були джинси. Символічно так у всесвітній день джинсів, егеж?
Долучайтеся, створюйте чистоту навколо себе, в місті, якому живете. Адже, якщо не ми, то хто?
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/178432190_10224198342682276_7265839295869994353_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/179341084_160541052640425_3963956551906996655_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/178838086_513045159731948_8257244835671557929_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/179591921_10224198340242215_7364377389164271980_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/178913160_3932683050118867_1210093450045983230_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/179886756_121770656585209_6649945985060956614_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/178662581_10224198342482271_4780651016240477778_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/04/179191006_10224198340722227_3092813831202718111_n.jpg)
Залишити відповідь