Запрошуємо відвідати виставку “Великодні мотиви”!

розміщено в: Новини | 0
Наближається Великдень і ми поринаємо у підготовку до найбільшого християнського свята. Ми прибираємо свої оселі, готуємо смаколики, печемо святий хліб – паску, а найбільш творчі з нас сідають за рукоділля. З давніх часів українці ретельно готувались до цього свята і саме про звичаї, традиції та підготовку до Великодня розповідає нам виставка “Великодні мотиви”. Створена вона майстрами студії декоративно-ужиткового мистецтва Міського Будинку Культури. Цьогоріч тут представлені роботи близько трьох десятків митців.
Тут і писанки, які в своїй символіці поєднали давнину дохристиянських часів, наше сьогодення і віру у вічність. Вони не лише розмальовані, а й вишиті, ліплені, різьблені та в’язані. Вишиті рушники, які господиня стелила на стіл до святого сніданку в інтерпритації наших відомих вишивальниць. Сорочки, які одягалися до церкви на свято. Все це традиційна атрибутика Великодня, яка представлена у нашій виставковій залі. А ще цілі композиції та інсталяції ляльок-мотанок, що відображають процес підготовки та народні гуляння. Кретивно, святково, надихаюче!
У зв’язку з нормами адаптивного карантину урочистого відкриття виставки не відбудеться, проте у вас буде можливість переглянути експозицію з 26 квітня по 14 травня. Наші двері відчинені для вас з понеділка. Вхід вільний з дотриманням карантинних вимог.
На усі запитання даємо відповіді за телефоном 096 902 10 43.

Залишити відповідь