![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/03/156461281_3726590117389027_9172330822129657947_o.jpg)
Небо блакитне, весняне сонце засліплює очі – нарешті! Чи можна пов’язати це розпогодження із Днем народженням цієї красуні? Вона ж сама весна! Лісова мавка із вокального тріо “Лісова пісня”, наша розумниця, красуня і талантище
Мирослава Столяр (Толочик) –
з Днем народження, дорога! Будь щасливенькою жінкою, мамою, дружиною, артисткою! Хай голос не сідає, посмішка не сходить з вуст, до тіла ліпиться засмага з теплих морських курортів і підкорюються великі сцени! Любимо, обіймаємо, за вуха підіймаємо!
Залишити відповідь