![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/03/19105960_1862982160631031_283978988990142487_n.jpg)
Прикро і боляче усвідомлювати, що від нас йдуть легенди… Сьогодні вночі перестало битися серце Віктора Семеновича Марущака, багаторічного керівника Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка”. Важко переоцінити його внесок у розвиток хореографічного мистецтва не лише Рівненщини, а й України. З-під його професійної муштри, твердої керівницької руки та доброго серця вийшли тисячі талановитих юнаків і дівчат, які набули танцювальної майстерності та досконалості.
Він назавжди залишиться гордістю Міського Будинку Культури та буде у наших серцях. Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким…
Інформацію стосовно прощання повідомимо згодом.
Залишити відповідь