13 лютого у глядацькій залі Міського Будинку Культури з дотриманням карантинних вимог відбулося два концерти музичного українського рок-гурту «Беz Обмежень». Музиканти подарували рівнянам найкращі свої пісні, адже програма їхнього музичного туру, власне, і має назву «Краще». Цього дня і вечора звучали улюблені “Зорі запалали”, “Без неї ніяк”, “Листопад” та інші композиції, які щоразу чіпляють наші серця.
Так традиційно склалося, що саме цей колектив приїжджає до рівнян в одну і ту ж дату 13 лютого, про що зазначив сам лідер гурту Сергій Танчинець. І щоразу це повний Sold out нашої зали!
Концерти тривали по півтори години кожен і стали гарним подарунком в перед день свята закоханих.
Невеличкий фотозвіт для тих, хто пропустив цю подію:
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/149913918_2819706704958567_3493158592252648975_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/150408233_2819706701625234_805420578242317947_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/150523495_2819706698291901_2645111322286504668_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/150673214_2819706684958569_8535804048328455639_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/150150983_2819706681625236_5040144317072777024_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/150098220_2819706688291902_1759927467841640370_o.jpg)
Залишити відповідь