Центр надання адміністративних послуг відсвяткував 5 років з дня офіційного відкриття, запросивши в гості артистів Міського Будинку Культури. Наш заклад знаходиться в дружніх стосунках та тісно співпрацює зі ЦНАПом. Тож не дивно, що наші артисти стали бажаними гостями у їхній День народження” – зазначила директор МБК Ольга Стельмах. Зі святом працівників центру вітали гурт “Лісова пісня”, солістка Іванна Місюк, а також Людмила Скрипка.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_8840.jpg)
На заході був присутній міський голова Рівного Олександр Третяк, який привітав працівників-іменинників, а також не обійшов увагою і Будинок культури. Директору МБК та артистам вручили подяки за активну творчу позицію у розвитку міста.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_8982.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/02/146139126_825993354618421_1036577285224963526_n.jpg)
Колектив МБК ще раз долучається до вітань наших партнерів з 5-річчям їхньої діяльності і бажаємо наснаги, здоров’я, вдячних користувачів ваших послуг і процвітання! Дякуємо за дружбу та партнерство! Наші двері для вас завжди відчинені!
Залишити відповідь