Культпохід – це коли культура бере ноги в руки і йде, скажімо, відвідати братів наших менших у зоопарку. Ми підтримали заклик міського голови Олександра Третяка і за ініціативи директора Міського Будинку Культури Ольги Стельмах наш колектив відвідав Рівненський зоопарк. З 25 січня заклад знову відчинив двері для відвідувачів після майже піврічної перерви у зв’язку з карантином. Звірята були раді зустрічі, ще більше були раді нашим гостинцям (яблука, морква, банани, капуста дозволяється). Кожен з нас мав безцінну можливість трішки побути дитиною і ми вкотре переконались, що наш зоопарк – один з найкращих в Україні!
Дякуємо за запрошення директору зоопарку Олегу Павлюку, прекрасному гіду Каті Арфаіловій за цікаву екскурсію! І запрошуємо усіх підтримати наш зоопарк! Гайда до них в гості за добрими емоціями!
Дивіться як це було у фотозвіті Олександра Харвата
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143708221_10223520515137011_6507594171935304354_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143639522_10223520514777002_2024152990785710299_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143489766_10223520514737001_4054846402872126684_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143895996_10223520521017158_3260986300746627605_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143555827_10223520519777127_2287046606160673240_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/142926457_10223520519857129_8888606707813241341_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143350554_10223520519897130_7526202790786697474_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143763922_10223520520577147_2211827093246639309_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/143396400_10223520522777202_5409350220024807766_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/142869563_10223520522537196_4974528818243846550_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2021/01/142776324_10223520521697175_4598393111312772394_o.jpg)
Залишити відповідь