“Фотовернісаж на Покрову” відсвяткував свій 15-річний ювілей

розміщено в: Новини | 0

Щороку свято Покрови у нашому місті багате на цікаві різноманітні культурні події. Якісь започаткувались нещодавно, а деякі вже святкують свій ювілей, як от найвідоміший фотопроект “Фотовернісаж на Покрову”. Проводиться він традиційно 14 жовтня народною фотостудією “Простір Фото”, яка діє при Міському Будинку Культури. Карантинні обмеження, звісно, внесли свої корективи в сценарій проведення цього дійства, але святкового настрою ні в кого не відібрали. Цьогоріч урочисте відкриття 15-го Міжнародного Салону художньої фотографії відбулось на подвір’ї МБК, де кращим фотографам було вручено заслужені нагороди.

Сама ж виставка розмістилась у виставковій залі Будинку культури і вміщує близько 70 світлин. Цього року на конкурс було надіслано фотознімки з 39 країн світу, серед яких, окрім України, Італія, Іспанія, Великобританія, Аргентина, Німеччина, Чехія, Польща та інші. Всього було вручено аж 168 нагород!

Керівник студії та голова жюрі конкурсу Олександр Харват поділився враженнями: “Фотовернісаж” вкотре показав стабільність інтересу закордонних авторів до України. Приємно, що нам довіряють, що виявляють таким чином цікавість не лише до нашої країни, а й до міста”. 

Відкриття заходу пройшло в своїх кращих традиціях з пісенними дарункамим від солістки Іванни Місюк, презентацією новго каталогу світлин, солодким частуванням іменинним тортом. Приємним сюрпризом стало вручення Міському Будинку Культури подарунку від фотостудії на честь 65-річного ювілею. Подарунком стала картина-пазл, на якій зображений заклад в обличчях його творчих працівників.

Провели захід заслужена артистка України Галина Цьомик та ведучий В’ячеслав Білецький. 

Частина експозиції представлена в ТЦ “Злата Плаза” і в Хмельницьку. Після експонування в Рівному вона помандрує Україною і навіть закордон. Тому усі, хто бажає перглянути виставку, запрошуємо встигнути це зробити до 31 жовтня. Деталі графіку роботи виставкової зали уточнюйте за номером 096 902 10 43. 

Фото: Олександр Харват, Анатолій Похилюк, Олександр Шахманцір. 

 

Залишити відповідь