Наближається День працівників освіти, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня. З цього приводу на сцені Міського Будинку Культури 1 жовтня відбувся святковий концерт. Вчителів привітала міська влада, серед якої очільник міста Володимир Хомко. Міський голова зазначив, що для нього знаково стояти в цей день на сцені Будинку культури і пригадувати як багато років тому він стояв тут маленьким школярем і поезією вітав своїх навчателів. Він подякував педагогам за працю і за нелегку місію – творити з дітей людей, особистостей. Також працівникам освіти вручили грамоти, подяки, квіти.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/120519884_253684299331507_5616481498344315998_n.jpg)
До вітань долучились і артисти МБК, серед яких Іванна Місюк, Людмила Скрипка, хор “Фантазія”, ансамблі “Полісяночка” та “Етика”, тріо “Лісова пісня”.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/120539213_3331124436981026_2323238031084679828_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/120522351_333384694404267_3934796837652456763_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2020/10/120512291_988662454988472_4148665098880591625_n.jpg)
Міський Будинок Культури ще раз вітає усіх працівників галузі освіти з професійним святом і зичимо наснаги, терпіння, учнівської та батьківської вдячності і міцного здоров’я! І пам’ятайте слова Григорія Сковороди: “Лише той учитель, хто живе так, як навчає”.
Залишити відповідь