Творче об’єднання «Полісяночка» порадувало усіх шанувальників новою казковою концертною постановкою, яка мала назву «Місія Св. Миколай неЗДІЙСНЕННА». Відбулась вона 21 грудня у глядацькій залі Міського Будинку Культури. Оскільки репертуар зразкових ансамблів танцю «Перлинка», «Джерельце» та «Полісяночка» є дуже широким, то глядачів покликали у справжню мандрівку країнами світу, де вони зустрілися з національними танцями різних народів. Сидячи у зручних кріслах концертної зали, вони перенеслись до Ірландії, Франції, Словаччини, побували у Лондоні, перелетіли до Іспанії, руки плескали “Австрійській польці”, а ноги підтанцьовували бразильській “Мамбі”. Та, як завжди, душа завмерала, а очі широко розплющувались від захвату українським “Гопаком”.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/70467035_2633151273442363_5804050904952864768_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80002972_2633156453441845_3652658153813704704_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80251573_2633153876775436_626566841505939456_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/81041845_2633153130108844_7181646297751879680_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80356343_2633157560108401_4692904545779449856_o.jpg)
Головними дійовими особами стали маленькі актори Аделіна Окладова та Андрій Оверчук, які зустрілися на сцені з тітонькою Хурделицею, яку зіграла Наталія Лозовська. Завітав в гості і найбажаніший гість Святий Миколай.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/81336849_2633154606775363_2498106026218225664_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/79876732_2633157690108388_24386029737738240_o.jpg)
Сподіваємося концерт стане гарною традицією, адже викликав схвальні відгуки і подарував глядачам справжній новорічний настрій. Вітаємо керівників ансамблів Євгенію Жемчугову, Наталію Кірію та Ольгу Жемчугову-Копилову з черговим вдалим концертом!
Фотограф: Світлана Кравчук.
Залишити відповідь