В гостях у казки опинились усі, хто 20 грудня завітав на відкриття новорічно-різдвяної виставки “Митецька хуртовина”. Традиційний арт-проект цьогоріч подивував усіх новою тематикою та вражаючим оформленням. Під одним дахом виставкової зали Міського Будинку Культури зібрались найкращі майстри-лялькарі учасники студії декоративно-ужитковго мистецтва та усі бажаючі представити свою творчість назагал. Умова була лише одна – героями виставки мають стати ляльки персонажі різноманітних казок. Керівник проекту Анна Крилошанська розповідає, що усе почалось з минулого року, коли темою “Мистецької хуртовини” стала казка “Дванадцять місяців”. Цього року вирішили розширити діапазон і не обмежувати майстрів однією казкою. Тож, побачити тут можна героїв “Лускунчика”, “Рукавички”, “Пеппі Довгапанчоха”, “Снігова королева”, “Півник і троє мишенят”, “Шрек” та інших улюблених з дитинства історій. Усі роботи виконані в різноманітних техніках – шиття, в’язання, різьблення, пластикова лялька, витинанка, шкіра, кераміка та багато інших.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80128288_2633280960096061_6115788775281917952_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/70337449_10219866525349550_1815560981862940672_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/79995828_10219866522669483_7055185886278844416_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80751217_10219866522469478_8467897425611194368_o.jpg)
На відкритті виставки для створення святкового настрою новорічних пісень співали гурт “Лісова пісня” та зразковий естрадний хор “Кольорові ноти”. Провела захід Ірина Білотіл. З вітанням виступили директор МБК Ольга Стельмах, про проект детально розповіла керівник студії декоративно-ужиткового мистецтва Анна Крилошанська, секретами творчості поділились майстри Олена Локатир, Світлана Галганець, Наталія Дребот.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/79701273_10219866508429127_7698519103287328768_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80579555_10219866505549055_581923774610276352_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80528179_10219866519629407_5997051874648260608_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/79703748_10219866511349200_7754244439937122304_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80374243_10219866520189421_3414735129031999488_o.jpg)
Цікавим та приємним стало знайомство з маленькою обдарованою дівчинкою Маринкою Усенко, яка створює казкових героїв з полімерної глини. Дівчинці 13 років і вона з дитинства має ранній аутизм та проблеми з моторикою. Та попри це Маринка створює свої фігурки з неймовірною швидкістю та любов’ю до справи. Усі пристуні мали можливість побачити це в рамках майстер-класу, який вона провела.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/81169921_10219866505629057_7655755926397255680_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80695141_10219866514149270_3936876575244419072_o.jpg)
Окрім того, на арт-проекті відбувся ще один майстер-клас з виготовлення новорічної ляльки від майстрині Олександри Медвідь.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/80409808_2626827714052251_4662859870859427840_n.jpg)
На цьому сюрпризи “Мистецької хуртовини” не завершились. Організатори оголосили про свій перший Giveaway. Все, що вам потрібно – завітати на виставку “Мистецька хуртовина”, яка діятиме з 20 грудня по 10 січня, і зробити креативну фотографію в експозиції. Своє фото ви можете скинути нам на офіційну сторінку виставкової зали у мережі Facebook за цим посиланням:https://www.facebook.com/%D0%92%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%9C%D0%91%D0%9A-%D0%A0%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5-501574749986518/ . Найкреативніше фото отримає подарунок від арт-проекту. Тож, запрошуємо усіх відвідати найноворічнішу виставку року! Працюємо з понеділка по п’ятницю з 10 до 18 год. Вхід вільний.
Фото: Олександр Харват, Світлана Кравчук.
Залишити відповідь