Перший місяць зими у Міському Будинку Культури розпочали з квітів. 3 грудня у виставковій залі відбулось відкриття виставки творчих робіт майстрині Вікторії Кисиленко «Зимовий букет». У Рівному цю жінку знають як найвідомішу лялькарку, яка створює справжню народну іграшку з льону та інших природних матеріалів. Проте дана експозиція представляє другий напрямок її творчості – флористику.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/78530078_1438535139645364_6493039040202276864_n.jpg)
Відвідувачам представили близько півсотні робіт – це композиції, декор, картини з квітів і трав. Авторка зазначила: “Я не роблю виставки своєї флористики влітку, бо тоді вистачає живих трав. Я виставляю їх взимку, коли хочеться квітів”.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/78625676_580887012454298_761215045488082944_n.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/78578133_597804070962341_2907089463731552256_n.jpg)
На відкритті зібрались друзі, знайомі, колеги, які вітали майстриню з гарною подією. В дарунок для пані Вікторії і всіх присутніх прозвучала тематична композиція “Жоржини” у виконанні народного тріо бандуристок «Любисток» МБК під керівництвом Наталії Турко. Провела захід Ірина Білотіл.
Захід відбувся в рамках діяльності народної студії декоративно-ужиткового мистецтва Будинку культури, яку, до слова, колись створила сама Вікторія Кисиленко.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/12/78748259_803711156728578_6656661737808330752_o.jpg)
Експозицію можна побачити до 13 грудня. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00 год. Вхід вільний.
Залишити відповідь