![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/71863883_732040430600295_1203537234628706304_n.jpg)
10 жовтня у фойє Міського Будинку Культури відбулось відкриття виставки «Правова допомога поруч», ініційована Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області. В експозиції представлені 70 світлин, які відображають роботу фахівців системи надання безоплатної правової допомоги з соціально незахищеними верствами населення. Про виставку, яка нині подорожує Україною, розповів директор центру Василь Овдіюк. Організатори мають на меті проінформувати мешканців міста про їхні права на юридичну допомогу, закликають звертатися в разі потреби до їхнього центру. Відвідавши виставку, можна отримати їхні контактні дані, де вас проконсультують з необхідних питань.
Експозиція діятиме до 15 жовтня. Вхід вільний.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/10/72450705_466215903986730_7322425030678151168_n.jpg)
Залишити відповідь