“Легенди осені” протанцювали ансамблі “Етика” та “X-Dance Team” на сцені МБК

розміщено в: Adventure, Новини | 1
А ви знали що про “Легенди осені” можна не лише розповідати, а й протанцювати їх? Саме це зробили 8 жовтня у глядацькій залі Міського Будинку К ультури ансамбль сучасного танцю «Етика» спільно зі своїми давніми друзями танцювальним ансамблем «X-Dance Team». Колективи представили свої найкращі хореографічні композиції, які були удосконалені, а також подарували глядачам нові прем’єрні постановки.
У концерті, окрім танців, ще й як завжди неперевершено співали. Вокальні номери подарували солістка Тетяна Батейко та дует Максима і Галини Давидюк, які також є артистами МБК.
На одній позитивній хвилі настрій глядачів тримала ведуча Вікторія Рибальченко. Також на усіх присутніх очікували сюрпризи від «Парфум клубу» Рівного. 
“Легенди осені” вже стають гарною традицією “Етики” та «X-Dance Team». І щоразу це граційно, чаруюче, професійно. Безсумнівно, це свято танцю нікого не залишило байдужим. Щиро вітаємо керівників ансамблів Мартинюк Руслану та Волкову Тетяну з черговим успішним концертом! Натхнення Вам та нових Вам цікавих проектів!
Фото: Олександр Харват 

  1. Ципан Тетяна Павлівна

    Класні фото)))

Залишити відповідь