19 вересня відбулось довгоочікуване відкриття концертного сезону у Міському Будинку Культури. Стартував він з дуже запального, яскравого, аншлагового концерту гурту “Бумбокс”, квитки на який рівняни розкупили ще за місяць до початку. Колектив вирушив у тур містами України на підтримку свого нового альбому “Таємний код: рубікон” і саме Рівне стало першим містом у цьому турі.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/70800894_2378817772380798_2591952895586861056_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/71499819_2378816525714256_5455472888217862144_o.jpg)
Більш як дві години музиканти “качали” і “рвали” зал буквально на шматки своїми текстами і драйвом. Соліст Андрій Хливнюк спілкувався з публікою, а декому навіть пощастило обійнятись з кумиром під час його виступу.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/70866935_2378818309047411_714081576165572608_o.jpg)
Старі пісні підспівувались усіма на одному диханні, а в нові уважно вслухались і вибухово аплодували. По завершенні заходу музиканти виконали очікуваний на біс, фотографувались та роздавали автографи шанувальникам. Концерт гурту “Бумбокс” однозначно став яскравою точкою відліку нового сезону в МБК! Тому до зустрічі на наших наступних подіях!
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/09/70895374_2378816769047565_3736764599995727872_o.jpg)
Фото: Наталія Коломієць
Залишити відповідь