18 травня у глядацькій залі відбувся звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика». Програма мала назву «Танець-Подорож». Протягом двох годин юні танцівники дарували глядачам найкращі хореографічні номери, доводячи, що мовою тіла можна передати свої враження, емоції та все те, що побачив у далекій місцевості під час подорожей. Виступали на сцені як молодша вікова категорія, так і старша – «Етика Ф’южн». З сольним співочим номером виступив соліст зразкового хору «Фантазія» Максим Давидюк. Провела захід Вікторія Рибальченко.
Вітаємо колектив та його керівника чарівну Руслану Мартинюк з успішним, насиченим, емоційним концертом, який створив справжнє свято танцю та грації.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/60880206_2287532431509333_8437743972054466560_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/60653701_2287532538175989_621320689277730816_o.jpg)
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2019/05/60441833_2237803012922488_1376297513811705856_n.jpg)
Залишити відповідь