Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Freedom Ballet. Танцювальна вистава “ШАФА” в МБК

Квітень 6 @ 16:30 - 18:30

  • 6 квітня 2023 року
  • 16:30
  • Глядацька зала
Ви любите підглядати? Що, якщо вам запропонують зазирнути в замкову щілину загадкової Шафи, яка зберігає чужі таємниці та особисті історії? А що, якщо раптом виявиться, що, підглядаючи за іншими, ви раптом побачили самого себе? Що ви відчуєте, якщо, спостерігаючи за тим, що відбувається, підглянете власні секрети, страхи, одкровення, спогади і мрії про нездійснене?
Одразу врахуйте: “Шафа – не те, чим вона здається…”. Легендарному українському балету “Freedom” нещодавно виповнилося 20 років, і всю його біографію важко було б вмістити навіть у найбільшу з усіх існуючих книжок. Проте останнє десятиліття їхнього неймовірного творчого шляху вдалося помістити у… “Шафу”!
Саме слово “шафа” походить від німецького “shaffen” і означає “приводити до ладу”. За своє життя “Freedom” створив і накопичив у своєму креативному арсеналі стільки важливих і цінних сценічних втілень, стільки вражаючих експериментів, стільки крос-жанрових постановок і номерів, що все це було просто необхідно систематизувати, зібрати, впорядкувати та зберегти в безпечному надійному місці.
“Шафа” стала квінтесенцією творчого світовідчуття балету “Freedom”. Вам відкриють “Шафу”, як “живий музей” дуже Особистих історій і конкретних людей. Є тільки ви, 14 танцюристів та їхні пронизливі історії. Персонажі на сцені залишаються самими собою, але градус їхньої чесності зашкалює. Обережно! Це провокує вас бути чесними у відповідь.
Мовою досконалої пластики тіла актори розмірковують про природу часу і простору, про розмиті обриси Любові та Пристрасті. Глядачеві залишається лише Відчувати… все інше відійде на другий план. Найкраще, що змогла зробити з нами “Шафа”, – відкрити своє бездонне дзеркало, в яке глядач майже випадково зазирнув і побачив самого себе…
Тільки так і можна було змінити особистість, змінити світ… Тож відчиніть нашу “Шафу” і входьте! … якщо не боїтеся свого відображення.

КВИТКИ:

– в касі МБК

– на сайті https://rivne.internet-bilet.ua/uk/freedom-ballet

Довідки за телефоном:

☎️ 066 171 3456 

Деталі

Дата:
Квітень 6
Час:
16:30 - 18:30
Подія Category: