Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Юрій Рибчинський. Вечір творчості

28.11.2018 @ 19:00 - 21:00

«Якщо тобі Господь дав якийсь талант — значить, ти вибраний» — це слова народного артиста України Юрія Рибчинського, який вже багато років бескидом височить на теренах української естради. І саме цьому видатному поету-пісняру буде присвячений черговий арт-проект Міського Будинку Культури.
«Юрій Рибчинський. Вечір творчості» — саме таку назву має захід, який відбудеться 28 листопада о 19:00 у Глядацькій залі МБК.
Його тексти неповорні. «Скрипка грає», «Дівчина-весна», «Біла ворона», «Вперше», «Духмяна ніч», «Знову у гори я йду»… Усі вони стали пісенними шлягерами багатьох поколінь. Юрій Рибчинський співпрацював з такими видатними особостостями як Володимир Івасюк та Микола Мозговий, які вже ставали героями наших арт-проектів. Він писав пісні для Софії Ротару, Наталії Могилевської, Руслани Лижичко та багатьох інших відомих артистів. Але, повірте, на сцені Будинку культури його твори зазвучать по-новому у виконанні найкращих артистів Рівного. Колективи та солісти МБК, серед яких оркестр «Наспів», тріо «Срібна терція» та «Любисток», гурт «Лісова пісня», «Travelling the world», Іванна Місюк та інші. Запрошені музичні гості: Анна Римчук, Михайло Фіськович, Олександр Парейко, Катерина Качановська — це не весь перелік тих, хто готується вас вражати. Власні інтерпретації, майстерність виконання, мелодійні дуети, цікаві постановки! А ще ми плануємо здивувати вас не лише музично, а й технічно!
І головна новина – на концерт завітає сам Маестро, український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України Юрій Рибчинський!
Чекаємо вас, друзі, відчути музику слів у всій її красі!
Захід відбудеться в рамках проекту “Рівне – місто унікальних подій”. 
Квики вже у продажу в касі МБК.

Квитки у касі Міського Будинку Культури.

Деталі

Дата:
28.11.2018
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: