Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Українська капела бандуристів Північної Америки

24.10.2018 @ 19:00 - 21:00

Вони виступали на таких всесвітньо відомих сценах, як Карнеґі Холл в Нью-Йорку, США; Катедрі Нотр в Парижі, Франція; Мессі Холл  в Торонто, Канада. А 24 жовтня, в рамках туру Україною, їх із захватом чекатиме сцена Міського Будинку Культури. Рівне, зустрічай гостей з США – Українська капела бандуристів Північної Америки ім. Т.Шевченка!
Це колектив, який несе бандурне та кобзарське мистецтво понад століття по усьому світу! Цьогоріч капела відзначає свій столітній ювілей з нагоди якого і робить нам свято своїм приїздом.
Понад півсотні  музикантів! Репертуар, що складається з понад 600 творів, в тому числі – унікальних композицій Григорія Китастого та Гната Хоткевича. А ще особливістю ансамблю є те, що музиканти плекають та зберігають рідкісний харківський спосіб гри на бандурі. Це музика, яка змушує здригатись серце кожного українця.
Мистецький керівник і диригент – Олег Махлай.
Отож, не пропустіть концерт «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» від Української Капели Бандуристів Північної Америки ім. Т. Шевченка. 24 жовтня, 18:30 год, Глядацька зала МБК.
Квитки:
– у касі Міського Будинку Культури

Деталі

Дата:
24.10.2018
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: