Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Магічні пригоди в країні фонтанів

29.12.2018 @ 16:00 - 18:00

Напередодні новорічних свят усі ми хочемо вірити в чудеса. Це період, наповнений казковою атмосферою і передчуттям свята. Подарунки, солодощі, прогулянки в засніжених парках, прикрашання ялинки. Ось, що створює святкову атмосферу, яку кожен пам’ятає ще з дитинства. Все це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казково-новорічного шоу «Магічні пригоди в країні Фонтанів».

Шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей і з найкращими спогадами про дитинство. На одній сцені зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, всю виставу супроводжуватиме унікальне шоу танцюючих фонтанів з музично-світловим супроводом та 2D екраном. Це давно забута історія про хлопчика з залізним серцем і про ляльку спадкоємця Тутті, про відважного канатохідця Тібула і доброго доктора Гаспара. Яскраві персонажі, польоти і перетворення перенесуть вас в світ захоплюючих пригод — до палацу фонтанів Трьох Товстунів.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають на всю вашу родину! Приходь до нас, і ми перенесемо тебе в справжню казку!

КВИТКИ:

– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн:

сеанс 12:00: https://kasa.in.ua/magicni-prigodi-v-kraini-fontaniv

сеанс 16:00: https://kasa.in.ua/magicni-prigodi-v-kraini-fontaniv-rivne

Довідки за телефонами: 43 93 38, 097 055 32 21.

Деталі

Дата:
29.12.2018
Час:
16:00 - 18:00
Подія Category: