Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Рівному з концертом «Разом до Перемоги».

09.06.2023 @ 19:00 - 21:00

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ з концертом РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ у Рівному 9 червня.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на офіційному YouTube каналі. А сотні тисяч їх прихильників по всій країні та за її межами знають відповідь на питання «Чому так зорі запалали» і їм вже, ніяк без гурта БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, бо кожен їх виступ – має особливу магію. Це синергія, шаленої енергії музикантів та щирі емоції глядачів у залі, що захоплює надовго. У якості доповнення — атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук.

У 2019 році гурт дав 174 аншлагових концертів, що дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни. Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались найбільшою за всю історію гурту музичною програмою у супроводі яскравого шоу. Фінальними концертами туру повинні були стати стадіонні концерти влітку 2020 року, але вони не відбулись через карантинні обмеження.

Попри все, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ не збирається відмовлятись від своєї амбітної мрії – дати фінальний концерт на НСК Олімпійський, і планує її втілити переможного року у День Незалежності України. 

Подія відбудеться в рамках концертного туру колективу українськими містами. Його головна мета – зібрати кошти на потреби ЗСУ та українців, які через дії окупантів опинилися у складних життєвих умовах.

На вас чекає надзвичайно емоційна подія, що змусить схвильовано калатати кожне серце.

 

КВИТКИ:

– в касі МБК

та на сайті https://rivne.karabas.com/ua/bez-obmezhen-razom-do-peremogi

Довідки за телефоном:
☎️ 066 171 3456

Деталі

Дата:
09.06.2023
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category: