ФОЛЬКЛОРНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ “УЛЯНА”

Міського Будинку Культури

 

Керівник: Татарин Ірина Іванівна

 

        Колектив створено у вересні 2019 році. 

        Ансамбль займається вивченням, відтворенням та популяризацією українських народних пісень та зразків фольклору. До репертуару ансамблю входять календарно-обрядові пісні, звичайні, жартівливі, повстанські, козацькі, весільні пісні та народні танці. До складу колективу входять випускники зразкового фольклорного ансамблю «Уляночка» РДМШ №2, віком від 15 до 40 років.

        Фольклорний ансамбль «Уляна» брав участь у таких проєктах: «Свято Масляна» в ТРЦ «Екватор» (тригодинна програма, яка складалась з обряду «Колодка», народних пісень, ігор, хороводів, народних танців) – березень 2020р., проєктах МБК «В ріднім краю, як у раю»(серпень 2021р.), «Вечір української народної пісні» (жовтень 2021р.), «В єдності наша сила» (жовтень 2022р.); проєкт «Підвал TV» (травень 2022р.), міському проєкті «Рівне. Літо. Музика» (липень 2022р.), концерти для «переселенців» (квітень-червень 2022р.), інстаграм-проєкті «About U.країна» – відеофільм про купальські традиції (липень 2022р.). Всі проєкти висвітлені в соцмережах, де їх можна передивитись.

     Керівником фольклорного ансамблю «Уляна» є Татарин Ірина Іванівна, 07.02.1972 року народженн., освіта повна вища (Рівненський Державний інститут культури). Кваліфікація – диригент українського народного хору, педагог народної творчості. Стаж роботи 28 років, викладач вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач». Керівником фольклорного ансамблю «Уляна» з вересня 2019 р. З КЗ «Міський Будинок культури» співпрацює з жовтня 2019 р.

     Ірина Татарин  була стипендіатом міського голови 2006р., в 2010 р.- переможницею у відкритому загальноміському рейтингу «Жінка року». У 2019 р. вступила до Всеукраїнської музичної спілки.

    Хоча колектив «Уляна» створений в період несприятливий для активної концертної діяльності та конкурсної діяльності ( карантин, війна), ансамбль прийняв участь у таких проєктах: «Свято Масляної» в ТРЦ «Екватор»  хороводи); проєкт «В ріднім краю, як у раю» та «Вечір української народної пісні», «В єдності наша сила» МБК; проєкті «Підвал TV», концертах для «переселенців». Репертуар колективу складається з календарно-обрядових пісень, звичайних, жартівливих, повстанських пісень.

      Ірина Татарин користується повагою та авторитетом серед учасників ансамблю.

     Діючий репертуар фольклорного аматорського ансамблю «УЛЯНА»

 1. Укр. нар. пісня «Ой, десь пошов…» (весільна)
 1. Укр. нар. пісня «Ой, на Йвана» (купальська)
 2. Укр. нар. пісня «Ой , боровая зязюлєнька» (ягідна)
 3. Укр. нар. пісня «Ой, летіли гуси» (солдатська)
 4. Укр. нар. пісня «Ой, там на горі» (звичайна)
 5. Укр. нар. пісня «В неділю пораненьку» (звичайна)
 6. Укр. нар. пісня «Повіяв вітер степовий» (повстанська)
 7. Укр. нар. пісня «Копав, копав криниченьку» (звичайна)
 8. Укр. нар. пісня «Їхав козак з України» (звичайна)
 9. Укр. нар. пісня «Кохана дівчино» (звичайна)
 10. Укр. нар. пісня «Ой, служив я в пана» (жартівлива)
 11. Укр. нар. пісня «Ой, зійди, зійди» (звичайна)
 12. Укр. нар. пісня «Походила Степанида» (звичайна)
 13. Укр. нар. пісня «Розпрягайте, хлопці, коней» (звичайна)
 14. Укр. нар. пісня «Ой, вип’ємо, родино» (обжинкова)
 15. Укр. нар. пісня « По-під мостом, мостом», (звичайна)
 16. Укр. нар. пісня «Ой, ти, зірко» (звичайна)
 17. Укр. нар. пісня «Не сіяла ,не орала» (звичайна)
 18. Укр. нар. пісня «В місті Вифлеємі» (колядка)      
 19. Укр. нар. пісня « Ой, скочила старша сваха» (весільна)