ІВАННА МІСЮК

Солістка Міського Будинку Культури

 

   Іванна Місюк працює в Рівненському Міському Будинку Культури з 2006 року. За час роботи зарекомендувала себе здібною співачкою, виконавицею як сучасних українських естрадних пісень так і народних.  Вона неодноразово брала участь та щоразу запрошується до участі у загальноміських концертах та святах, зокрема до Дня Незалежності, Дня міста, Дня міського самоврядування та батьох інших. Разом з творчими колективами МБК Іванна Місюк  бере участь  в концертах, які проходять у військових частинах, містах та містечках нашої області.

    Влітку 2007 року разом з заслуженим ансамблем танцю України „Полісянка” Іванна брала участь у міжнародному фольклорному фестивалі-конкурсі, який відбувся у Румунії і де її спів сподобався не лише румунам, а й іншим учасникам фестивалю з різних країн. Неодноразово брала участь у міжнародних фестивалях в Польщі, Словаччині, Нідерландах.

  Іванна Місюк постійно працює над вдосконаленням своєї виконавської майстерності, тісно співпрацює з заслуженим ансамблем танцю України „Полісянка”, оркестром народних інструментів “Наспів” Міського Будинку Культури. В її творчому доробку багато яскравих номерів, які дуже люблять та із захватом сприймають рівненські глядачі. 

 

http://