НАРОДНИЙ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ГУРТ “ЦВІТ ПАПОРОТІ”

Міського Будинку Культури

     

Гурт “Цвіт папороті” було створено у 2009р.

З 2012р. керівником колективу є Катерина Василенко . Вона зарекомендувала себе, як творча особистість та відповідальний працівник. У 2023р. нагороджена подякою від Управління Культури і Туризму за вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва, багаторічну сумлінну працю та участь у культурно-мистецькому житті громади.

Протягом періоду роботи колективу склад учасників змінювався. З 2021р. “Цвіт папороті” трансформувався у вокальний дует. Учаснами колективу стали: Катерина Василенко (вокал) та Ілля Кубай (вокал, гітара).

Ілля та Катерина закінчували Музично-педагогічний факультет РДГУ. Вокальний гурт був нагороджений грамотами та дипломами за активну участь у міському проєкті “Рівне.Літо.Музика” та фестивалі пісенно-музичного мистецтва “Різдяні піснеспіви”. Хоча у колективі двоє учасників, проте вони мають велику любов до української народної пісні. Ілля є автором своїх вланих пісень.

В репертуарі колективу українські народні та сучасні пісні.

Вокальний гурт бере участь у проєктах Міського Будинку Культури, різноманітних загальноміських заходах, мистецьких фестивалях Рівного, а також благодійних концертах для військових.

В 2008 році “Цвіт папороті” виступив з концертною програмою у Польщі. Відгуки про виступи цього колективу дуже схвальні, як глядачів так і фахівців. Останні особливо відзначають великий творчий потенціал цього гурту та пророкують йому велике майбутнє. А найголовніше те, що в учасників є велике бажання працювати, шукати нові оригінальні твори, їх музичне та сценічне втілення.