ЗРАЗКОВИЙ ЕСТРАДНИЙ ХОР „ФАНТАЗІЯ”

Міського Будинку Культури

Керівник – Галина Давидюк

     Колектив створено в 1997 році. З 2002 року хор “Фантазія” діє при Міському Будинку Культури, де йому було присвоєно звання „зразковий”. За час свого існування цей колектив здобув багато перемог та нагород. Так, у 2003 році вокальний естрадний гурт “Фантазія” отримав звання лауреата ІІ ступеня на І-ому Всеукраїнському молодіжному фестивалі мистецтв “Музична толока”. У 2004 році “Фантазія” нагороджена сертифікатом Управління культури Рівненської облдержадміністрації та Відділу культури Рівненського міськвиконкому як “Кращий дитячий вокальний колектив 2004 року”. У 2006 році вокальний естрадний гурт “Фантазія” стає фіналістом Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості “Весняний сад” у м.Києві та лауреатом обласного фестивалю естрадного мистецтва “Пісні над Іквою” у м.Млинові.

       У 2007 році колектив отримує звання лауреата ІІ премії на Х Всеукраїнському фестивалі дитячої естрадної пісні “На крилах дитинства” (Львів).

    У 2004, 2007 та 2009 роках за участю учасників зразкового вокального естрадного гурту “Фантазія” МБК м.Рівного Рівненським Державним телебаченням було відзначено три музичні фільми : “Радість дитинства”, “Співоча фантазія”, “Фантазія дитинства”.

      У 2009 році дитячий естрадний гурт “Фантазія” став переможцем конкурсу “Золотий трек” із піснею “Рівне” та прийняв участь у фестивалі естрадного мистецтва “Пісні над Іквою у м.Млинів”

   “Фантазія” виховала та випустила у світ багатьох лауреатів міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів. Серед таких зірочок Сестри Анжела та Христина Гринбокі, Катерина Качановська, Анна Римчук та багато інших. Усі вони вже відомі солісти не лише на теренах Рівненщини, а й усієї України.

      Заняття у хорі “Фантазія” – це не тільки розкриття талантів юних вокалістів, але й засіб отримання дітьми додаткової освіти в різних аспектах творчої діяльності.

      До 2016 року керівником колективу була Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Жанна Марченко. Нині керівником та наставником є відома рівненська співачка, артистка МБК Галина Давидюк. Незмінним хореографом – постановникам колективу із 2001 року є випускниця Рівненського державного Інституту Культури – Руслана Мартинюк .

  Творче обличчя колективу є особливим, завдяки оригінальним, написаним спеціально для колективу, творам композитора Валерія Марченка на слова поетів Рівненщини: Петра  Валесика, Віктора Мироненка, Марії Легкої, Володимира Гнєушева, Михайла Островського, зі Львова – Марії Людкевич, Ольги Гаєцької, із Києва – Анатолія Фіглюка, із Новоград-Волинського – Сергія Руденка, та інших. Щоразу репертуар поповнюється цікавими обробками відомих музичних хітів України та зарубіжжя.

    Колектив досить часто запрошується до участі у загальноміських урочистих заходах. Виступає з концертами в Парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, у військових частинах, бере активну участь при проведенні концертів для дітей-сиріт та інвалідів, заходах, примвячених до Дня Перемоги, Дня Матері, Дня сім”ї, Дня захисту дітей, Дня Батька, відкриття  Міської ялинки, мистецькому проекті “рівне.Літо.Музика” та інших святкових і благодійних шоу. 

    Щорічно зразковий вокально-естрадний хор „Фантазія” оголошує набір у підготовчу студію дітей віком від 5 років. 

Зразковий естрадний хор “Фантазія” та народна артистка України Тетяна Піскарьова

виконують разом пісню “Мій тато – герой!”

 

 

Виступ хору “Фантазія” на Вечорі творчості Ліни Костенко “І засміялась провесінь…”

 

 

Виступ хору “Фантазія” на арт-проекті “Мелодія життя Миколи Мозгового”