НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОР ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ „ПАТРІОТ”

Міського Будинку Культури

Керівник: відмінник освіти України Леус Тетяна Петрівна

     Колектив було створено в 1983 році, з 90-тих років він працює при Рівненському міському Будинку культури. Учасниками хору є ветерани Збройних Сил, ветерани праці, учасники локальних конфліктів, наукові працівники, пенсіонери та інші. В основу репертуару входять пісні військово-патріотичної тематики, українські козацькі, стрілецькі, повстанські, ліричні народні пісні.

    Хор „Патріот” бере активну участь в культурному житті нашого міста. Він – учасник багатьох загальноміських концертів та свят. Виступає з тематичними концертами перед мешканцями міст Рівненщини, особливо молоддю. Зокрема їх мали змогу бачити у м. Вараші; Рівненському, Корецькому, Гощанському, Здолбунівському, Костопільському, Березнівському, Радивилівському районах. Хор “Патріот” – частий гість у воїнів Збройних Сил України та в Клеванському військовому госпіталі. Також хористи постійно брали участь у святкових концертах з нагоди Дня визволення міста Рівне та продовжують концертну діяльність у заходах, присвячених Дню Примирення та Дню Перемоги.

    Незважаючи на похилий вік, учасники колективу ведуть активне громадське та мистецьке життя, допомагають у патріотичному вихованні молоді. За досягнуті творчі здобутки хору “Патріот” було присвоєне почесне звання “Народний аматорський колектив”, нагороджено багатьма грамотами та дипломами.  В 2018 році колектив святкуватиме своє 35-річчя. 

У 2023 році керівником колективу стає Тетяна Леус – відмінник освіти України, членкиня Національної всеукраїнської музичної спілки (композитор-пісняр), засновник клубу творчих вчителів міста Рівне “Натхнення”, керівник дитячих колективів, неодноразових лауреатів всеукраїнських, обласних, міських пісенних конкурсів.