НАРОДНЕ ТРІО БАНДУРИСТОК „ЛЮБИСТОК”

Міського Будинку Культури

Керівник:Турко Наталія Євгеніївна 

   1961 року народження, освіта вища – Львівська Державна консерваторія ім. М. Лисенка, спеціальність бандура, кваліфікація –  концертний виконавець, диригент оркестру народних інструментів, викладач.

     Колектив створено в 1997 році. Працювати у Міському Будинку Культури почав з 2002 року. Тут їм було присвоєно почесне звання „народний аматорський колектив”. Вони є учасниками багатьох міжнародних фольклорних фестивалів, в тому числі закордоном. На V міжнародному фольклорному фестивалі в м. Пастави (Республіка Білорусь) тріо навіть здобуло нагороду „Гран Прі”. 

    Колектив постійно запрошують до участі у загальноміських урочистих концертах та святах. Свою виконавську майстерність тріо демонструвало не тільки перед мешканцями міста Рівне, а й далеко за межами і завжди отримувало схвальні відгуки як від глядача, так і від фахівців.

   Неофіційно народне тріо бандуристок „Любисток” вважається найкращим тріо в Рівному, а за словами деяких фахівців, воно навіть кращі за деякі професійні колективи.

   Щодо керівника, то Турко Наталія Євгеніївна здобула освіту в Львівській консерваторії ім. М. Лисенка за спеціальністю “бандура”, кваліфікація –  концертний виконавець, диригент оркестру народних інструментів, викладач. Вона вимоглива, як до себе так і до учасників тріо. Постійно працює над вдосконаленням виконавської майстерності, знаходиться в невпинному творчому пошуку. У “Любистку” прискіпливо підбираються пісні для подальшого включення їх у репертуар колективу.

Склад: Наталія Турко , Оксана Чирук, Юлія Сергієнко