Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт “Jazz in love”

09.03.2021 @ 19:30 - 21:00

9-го березня проект “Shockolad” запрошує на весняний концерт “JAZZ IN LOVE” в Міському Будинку Культури!

Музика, яка буде лунати, буде пронизана відчуттями весни та одного з найцінніших почуттів, даного людству. Це почуття завдяки якому людина є людиною у всіх найширших значеннях цього слова – Любові! Любові один до одного, любові до життя, до музики. Музика нагадує нам, що ми живемо для любові. Музиканти будуть творити джазову музику, яка зароджена з любові до імпровізації – найкращі хітові джазових мелодії.

Лідерами Shockolad є одні з найяскравіших джазових музикантів України та східної Європи – Гнидин Ігор та Анастасія Літвінюк. До них доєднаються басист Андрій Кохан, яскрава вокалістка Юлія Швед та оригінальний голос від Пола Комолафе з Нігерії.

В концерті будуть об’єднані як світові сучасні джазові хіти у власних аранжуваннях “Shockolad” , так і українські ретро пісні в оригінальних джазових інтерпретаціях. Пісні про любов, джазові стандарти та shockoladівський авторський етноджазовий грув. Обєднання творів, які зародились у відчутті любові, сучасні джазові хіти, сучасні популярні світові хіти, українські ретро пісні в джазових аранжуваннях та сучасний авторський етноджаз.

Запрошуємо всіх зануритись у відчуття весни та зародження Любові!

КВИТКИ:

– в касі МБК

– онлайн за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/jazz-in-love-2021-03-09

Довідки за телефоном: 097 055 32 21.

Деталі

Дата:
09.03.2021
Час:
19:30 - 21:00
Подія Category: