![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5188287397006265706_y.jpg)
17 грудня у костелі Святого Івана Павла ІІ відбувся XIV Міжнародний пісенний фестиваль “Зустрічаємо Різдво” за участі 47 колективів. Міський Будинок культури представив камерний хор ” Лукаш “, керівник Заслужений діяч мистецтва України Галина Івченко . Колектив вразив слухачів щемливим виконанням “Молитви на Різдво”, яку рівняни та гості міста слухали стоячи !!!
Браво вам!
Директором фестивалю є Заслужений працівник культури
України Андрій Пастушенко.
Залишити відповідь