![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/10/384749180_18274549885155108_6695353059974322791_n.jpg)
Напередодні Дня захисників та захисниць гурти «Лісова пісня» Міського Будинку культури» та «Ґудзик бенд» привітали військових.
Організацією заходу займалась Оксана Фусик.
Важкі умови та стресові ситуації часто переростають на потребу у відпочинку та підтримці. У цей час музика може стати могутнім засобом для підняття духу та надання сил. Один із таких моментів відбувся сьогодні, коли гурти виступили перед військовими, надаючи їм можливість відпочити і розслабитися.
Слава Україні! Героям Слава!
Слава ЗСУ!
Залишити відповідь