Сьогодні свій день народження відзначає людина-історія, диригент та керівник народного аматорського хору “Верес”, заслужений працівник культури України Петро Антонович Невірковець. Музикант, співак, патріот, який понад усе любить українську пісню. Переспівано тисячі найкращих пісень – українські народні, повстанські, стрілецькі, духовні, більшість з яких записана та оздоблена Петром Антоновичем, дано сотні концертів і величезну частину своєї душі віддано слухачеві! Він сповнений сил та натхнення аби і надалі радувати рівнян своїм душевним співом.
![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/225572832_330954932077744_7727321416480214515_n-620x330.jpg)
Вітаємо!
Олеся
Благодарю за информацию, она мне помогла сделать правильное решение.. А мы на осень купили всей семье такие вот резиновые силиконовые сапожки . У нас постоянно то лужи, то грязь, а эти прямо поверх обуви надел и пошел и цена копеечная 🙂