![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/06/355721883_757484586380469_309302700278065596_n.jpg)
26 червня – театральний день у Міському Будинку культури. Дві різножанрові вистави різної аудиторії!
Український сучасний театр з Києва презентував «Вінні Пуха і всіх, всіх, всіх…» та «Свінгери».
Якщо перша була весела та гомінка, то друга – філософська та комедійна!
Відгук від глядача: «Дякую Вам за чергову підтримку військовослужбовців та членів їх родин.
Вистава дійсно чудова. Невелика кількість акторів, їх гра, створила гарний настрій та позитивні емоції. Віддача кожного з акторів була неймовірною та відчувається життєвий досвід. Перегляд вистави залишив тільки позитивні відчуття та позитив. Навіть на таких виставах є можливість іншим переймати досвід та перспективи створювати гарний настрій. З перших хвилин глядач був поринутий в атмосферу чудового виконання та інтригу, що буде далі. Дві години пролетіло дуже швидко та залишили тільки радість від перегляду.
Дякую вам за таку чудову нагоду. »
Дякуємо ЗСУ за кожен день.
Залишити відповідь