![](http://mbk.rv.ua/wp-content/uploads/2023/04/341551846_241218621796967_1813542138938535910_n.jpg)
З метою підвищення кавліфікації керівників хореографічних колективів народного та сучасного танцю 20 квітня Рівненський обласний центр народної творчості провів семінар-практикум на тему “Особливості постановки танцювальних композицій , із використанням традиційних хореографічних елементів у народних та сучасних танцях”. У семінарі брали участь: керівник “Етики” Руслана Мартинюк та ТО “Полісяночка”, а саме Євгенія Жемчугова, Наталія Кірія, Ольга Жемчугова-Копилова.
- народна хореографія та трюкова частина була представлена творчим об’єднанням “Полісяночка”, керівник Євгенія Жемчугова;
- методика роботи з ансамблем сучасного танцю була представлена зразковим ансамблем сучасного танцю “Етика”, керівник Руслана Мартинюк.
Залишити відповідь